Wyzwanie 8.0 przyjęte: konkurs

Go down

Wyzwanie 8.0 przyjęte: konkurs

Pisanie  PGSZ on Czw Paź 18, 2012 1:01 pm

Wersja 8.0 została wprowadzona już jakiś czas temu i wielu z was miało okazję zdobyć nowe osiągnięcia i medale, które się wraz z nią pojawiły . Nie jest serketem, że każdy lubi osiągnięcia, ale mimo to postanowiliśmy postawić przed Wami jeszcze większe wyzwanie!

Dzięki temu konkursowi będziecie mogli wygrać nie tylko złoto, ale również będziecie mogli uzyskać sławę i uznanie, które idą za zdobytymi medalami. Nie będzie łatwo, bo celem tego konkursu jest zdobycie medalu Poola, Radley’a Waltersa lub Ervina Taczay’a w bitwie losowej oraz jak najszybsze nadesłanie nam zgłoszenia.

Konkurs rozpoczyna się dziś, w środę 17 października, a kończy 21 października o godzinie 23:59.

Zasady:

Każdy gracz może nadesłać maksymalnie jedno zgłoszenie. Wybrać możecie spośród trzech kategorii, odpowiednio dla medali Poola, Radley’a Waltersa i Ervina Taczay’a.
Liczą się jedynie bitwy rozegrane w trybie bitew losowych, czyli bitwy standardowe, szturmu i spotkaniowe. Bitwy rozegrane na mapie globalnej (wojny klanów) i bitwy kompanii czołgów nie są dopuszczone do tego konkursu.
Aby zgłoszenie było ważne, gracz musi zdobyć minimum 2000 punktów doświadczenia w zgłoszonej bitwie, w której uzyskał medal. Pod uwagę brane jest również dodatkowe doświadczenie z tytułu konta premium, jak i bonus za pierwsze zwycięstwo każdego dnia.
Gracz musi zdobyć minimum jeden z następujących medali: medal Pool’a, medal Radley’a Walters’a lub medal Ervin’a Taczay’a.
Do konkursu można dołączyć niezależnie od tieru i typu prowadzonego pojazdu. Na tym polu nie ma żadnych ograniczeń, wszystkie chwyty dozwolone!
W przypadku remisu pomiędzy dwoma graczami, gracz który zdobył więcej doświadczenia wygrywa.
Bitwy muszą się odbyć pomiędzy 17 a 21 października 2012 roku.
Wszystkie zgłoszenia muszą zostać wysłane do 21 października 2012 roku.


Jak wysłać zgłoszenie:

Zgłoszenie należy wysłać na nasz adres konkursowy: Contests_EU@wargaming.net. Prosimy uważnie zapoznać się z wymogami, jaki musi spełnić nadesłane przez was zgłoszenie. Wszystkie zgłoszenia, które nie spełnią wymagań formalnych konkursu, zostaną zdyskwalifikowane.

W mailu zgłoszeniowym musi się znajdować powtórka z bitwy, a także zrzut ekranu zawierający statystyki z bitwy. Na zrzucie ekranu musi być widoczna data bitwy.

Temat maila MUSI pasować do poniższego formatu:

[Challenge Accepted] Nick z gry – Pool/Walters/Tarczay* – Ilość zniszczonych pojazdów.

*Prosimy wybrać tylko jedną kategorię!

Przykład:

Przykład dla medalu Poola: [Challenge Accepted] Karkamusa – Pool – 13.

Przykład dla medalu Waltersa: [Challenge Accepted] Supercharge – Walters – 8.

Przykład dla medalu Tarczay’a: [Challenge Accepted] Obirian – Tarczay – 6.Nagroda:

Nagrody zostaną przyznane 9 uczestnikom konkursu. 3 najlepsze zgłoszenia w każdej z 3 kategorii konkursu zostaną nagrodzone w następujący sposób:

Medal Poola 4000

Medal Waltersa 3000

Medal Tarczay’a 2000

Powodzenia, czołgiści! Udanych łowów!
avatar
PGSZ
Zastępca Dowódcy

Liczba postów : 70
Join date : 10/10/2012

Zobacz profil autora http://pgsz.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach